• Wolontariat w Tibilisi
  W ramach wolontariatu członkowie naszego Stowarzyszenia  brali udział w rozbudowie Ośrodka dla osób nie pełnosprawnych w Tbilisi. Ośrodek prowadzą Polacy, ojcowie Kamilianie Paweł Dyl i Zygmunt Niedźwiedź.
 • Zawody glazurników w Harcie

  W dniu 13.08.2017 w miejscowości Harta przy bardzo dużej pomocy i zaangażowaniu naszego kolegi Jacka Stochmal zostały zorganizowane Ogólnopolskie Zawody Glazurnicze o puchar Starosty Powiatu Rzeszowskiego.  W zawodach udział wzięło 12 zawodników, co było bardzo miłym zaskoczeniem dla nas organizatorów.

 • Pokazy wykonawców Złoty Stok

  To był najbardziej zapracowany długi weekend. Członkowie SSRW Region Wielkopolski zaprezentowali się tym razem w pięknie położonym u podnóża gór miasteczku Złoty Stok. Jak to się stało że mogliśmy promować nasze stowarzyszenie właśnie tu, w otoczonym kopalniami złota i arsenu miasteczku?

 • Gaj 2016

  W ostatni weekend sierpnia 2016 roku jak już corocznie od kilku lat, zjechali się do Gaju na Pojezierzu Brodnickim członkowie SSRW wraz ze swoimi rodzinami. Zaciszny Ośrodek Hufca Harcerskiego w Gaju, przyciąga co roku coraz to więcej ludzi. Jak zawsze, można było tu liczyć na pełne zorganizowanie, chwile relaksu i dobrej zabawy

 • Ptak

  W dniach od 21 do 23 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO odbyły się Centralne Targi Budowlane „BUILDING SOLUTIONS 2017”. Nasze stowarzyszenie zajmowało powierzchnie 200 m2 wraz z Rigips, Adiam, Weber, Tubądzin, Sigma oraz innymi partnerami

 • Szamocin

  21 maja 2016 r. na Stadionie Miejskim, podczas Dni Miasta Szamocin, po raz kolejny swoje umiejętności mogli zaprezentować Członkowie Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych z Regionu Wielkopolskiego przy wsparciu firm Adiam, Ultrament, Rigips, Ceresit, Mapei

 • podkarpacki turniej glazurników szkół budowlanych

  W związku z zaproszeniem ze strony Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie objęcia patronatem III Podkarpackiego Turnieju Glazurników szkół budowlanych wraz z firmą Greinplast członkowie Stowarzyszenia wzięli na barki ciężar uczestnictwa w tych zawodach

 • pgn tool show

  My to znaczy członkowie SSRW regionu północno- wschodniego reprezentowaliśmy nasze Stowarzyszenie na pierwszej edycji PGN Tool Show Ostróda 2015. Jest to pokłosie organizowanych przez Północną Grupę Narzędziową od kilku lat „Dni Otwartych”, które z czasem przekształciły się w „Wiosenne Targi Narzędziowe”

 • Pomoc dla Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  Fachowcy ze Stowarzyszenia SGSRW wyremontowali dwie sale w szpitalu dziecięcym Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Z taką właśnie prośbą zwróciła się do nas kierownik Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej pani Anna Piaseczna Piotrowska

loading...

Partnerzy

loading...

image008

Podczas rozmów związanych z planowaniem imprez na rok 2015 organizowanych przez SSRW Region Podkarpacie padła propozycja pomocy w remoncie Ośrodka Caritas w Wysokiej. W ośrodku odbywają się zajęcia i terapie dla dzieci, które mają różnego rodzaju problemy zdrowotne.

W trakcie rozmów z kierownik ośrodka panią Janiną Surmacz padła propozycja ze strony pani kierownik, aby (jeżeli to możliwe) wykonać logo Ośrodka Caritas. Propozycja została przyjęta przez przedstawicieli SSRW Region Podkarpacie. W miesiącu grudniu praca została wykonana przez naszych członków, ale z powodu okresu zimowego ostatni etap naszej pracy, czyli wklejenie logo przesuwał się w czasie. Jednak zbliżająca się 5 rocznica istnienia Ośrodka Caritas zmobilizowała nas do sprawienia niespodzianki dla maluchów i w dniu 20 stycznia mimo niesprzyjającej pogody udało się zamontować logo. Wielkie podziękowania należą się prezesowi regionu za poświęcony czas na dopięcie szczegółów.
Przepraszamy kolegów, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w końcowym etapie naszego dzieła, ale ze względu na szybką decyzje o terminie wykonania pracy nie dali rady pogodzić własnych zajęć z terminem.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie - Zarząd Regionu Podkarpacie.

 • image001
 • image008
 • image010
 • image014
 • image016
 • image018
 • image020
 • image022
 • image024

comments
Komentarze  
+1 # Janusz 2015-02-02 21:18
Brawo Brawo Brawo
+1 # Tomasz Auchim 2015-02-04 19:22
Dobra robota ziomki.

Nie masz uprawnień do komentowania.

Polecani wykonawcy

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
(Wykonawcy / mazowieckie)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

kompleksowe remonty i wykończenia
(Wykonawcy / małopolskie)

kompleksowe remonty i wykończenia

Mistrz glazurnik
(Wykonawcy / pomorskie)

Mistrz glazurnik

MISTRZ ALEX-BUD
(Wykonawcy / łódzkie)

MISTRZ ALEX-BUD

A&K Kompleksowe Wykończenia Wnętrz
(Wykonawcy / łódzkie)

A&K Kompleksowe Wykończenia Wnętrz

Glazurnik Paweł Bobeł
(Wykonawcy / podkarpackie)

Glazurnik Paweł Bobeł