• Wolontariat w Tibilisi
  W ramach wolontariatu członkowie naszego Stowarzyszenia  brali udział w rozbudowie Ośrodka dla osób nie pełnosprawnych w Tbilisi. Ośrodek prowadzą Polacy, ojcowie Kamilianie Paweł Dyl i Zygmunt Niedźwiedź.
 • Zawody glazurników w Harcie

  W dniu 13.08.2017 w miejscowości Harta przy bardzo dużej pomocy i zaangażowaniu naszego kolegi Jacka Stochmal zostały zorganizowane Ogólnopolskie Zawody Glazurnicze o puchar Starosty Powiatu Rzeszowskiego.  W zawodach udział wzięło 12 zawodników, co było bardzo miłym zaskoczeniem dla nas organizatorów.

 • Pokazy wykonawców Złoty Stok

  To był najbardziej zapracowany długi weekend. Członkowie SSRW Region Wielkopolski zaprezentowali się tym razem w pięknie położonym u podnóża gór miasteczku Złoty Stok. Jak to się stało że mogliśmy promować nasze stowarzyszenie właśnie tu, w otoczonym kopalniami złota i arsenu miasteczku?

 • Gaj 2016

  W ostatni weekend sierpnia 2016 roku jak już corocznie od kilku lat, zjechali się do Gaju na Pojezierzu Brodnickim członkowie SSRW wraz ze swoimi rodzinami. Zaciszny Ośrodek Hufca Harcerskiego w Gaju, przyciąga co roku coraz to więcej ludzi. Jak zawsze, można było tu liczyć na pełne zorganizowanie, chwile relaksu i dobrej zabawy

 • Ptak

  W dniach od 21 do 23 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO odbyły się Centralne Targi Budowlane „BUILDING SOLUTIONS 2017”. Nasze stowarzyszenie zajmowało powierzchnie 200 m2 wraz z Rigips, Adiam, Weber, Tubądzin, Sigma oraz innymi partnerami

 • Szamocin

  21 maja 2016 r. na Stadionie Miejskim, podczas Dni Miasta Szamocin, po raz kolejny swoje umiejętności mogli zaprezentować Członkowie Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych z Regionu Wielkopolskiego przy wsparciu firm Adiam, Ultrament, Rigips, Ceresit, Mapei

 • podkarpacki turniej glazurników szkół budowlanych

  W związku z zaproszeniem ze strony Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie objęcia patronatem III Podkarpackiego Turnieju Glazurników szkół budowlanych wraz z firmą Greinplast członkowie Stowarzyszenia wzięli na barki ciężar uczestnictwa w tych zawodach

 • pgn tool show

  My to znaczy członkowie SSRW regionu północno- wschodniego reprezentowaliśmy nasze Stowarzyszenie na pierwszej edycji PGN Tool Show Ostróda 2015. Jest to pokłosie organizowanych przez Północną Grupę Narzędziową od kilku lat „Dni Otwartych”, które z czasem przekształciły się w „Wiosenne Targi Narzędziowe”

 • Pomoc dla Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  Fachowcy ze Stowarzyszenia SGSRW wyremontowali dwie sale w szpitalu dziecięcym Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Z taką właśnie prośbą zwróciła się do nas kierownik Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej pani Anna Piaseczna Piotrowska

loading...

Partnerzy

loading...

DSC02862W dniu 13.03.2015r. zostało zorganizowane prze SSRW Region Podkarpacie szkolenie produktowe firmy PCI.


Firma PCI jest części koncernu chemicznego BASF. W swojej ofercie ma między innymi produkty do systemów płytkarskich, posadzkarskich, systemy fasadowe, bitumy i uszczelniacze, produkty do naprawy konstrukcji żelbetonowych, materiały iniekcyjne, izolacje poziome, systemy renowacyjne, zaprawy do spoinowania kostki brukowej, kleje do parkietów. Szkolenie udało się zorganizować dzięki Doradcy Technicznemu firmy PCI na naszym regionie tj. Panu Pawłowi Wojtowicz. Podczas szkolenia firma PCI zaprezentowała ogólne produkty jakie ma w swojej ofercie. W przyszłości planowane są szkolenia bardziej ukierunkowane na konkretne zagadnienia. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie na kolejne szkolenia.

 

 • DSC02860
 • DSC02862
 • DSC02864
 • DSC02865
 • DSC02869
 • DSC02872
 • DSC02873
 • DSC02875
 • DSC02877
 • DSC02879
 • DSC02881

comments
Komentarze  
+1 # Paweł Bobeł 2015-04-04 11:57
Szkolenie na najwyższym światowym poziomie !!!!
Każde pytanie dogłębnie wyjaśnione.
Dziękuję organizatorom i uczestnikom za tak miłą atmosferę.

Ps. Tak powinny wyglądać szkolenia dla wykonawców. Bez zbędnej gloryfikacji produktów,

Nie masz uprawnień do komentowania.

Polecani wykonawcy

WYDRZYŃSKI s.c. USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANO-STOLARSKIE
(Wykonawcy / mazowieckie)

WYDRZYŃSKI s.c. USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANO-STOLARSKIE

Usługi Remontowo -Budowlane
(Wykonawcy / kujawsko pomorskie)

Usługi Remontowo -Budowlane

Firma Usługowa Roman Rybak
(Wykonawcy / łódzkie)

Firma Usługowa Roman Rybak

Kompleksowe remonty
(Wykonawcy / śląskie)

Kompleksowe remonty

remonty, wykańczanie wnętrz
(Wykonawcy / łódzkie)

noimage

Usługi Remontowo Budowlane
(Wykonawcy / mazowieckie)

Usługi Remontowo Budowlane