• Wolontariat w Tibilisi
  W ramach wolontariatu członkowie naszego Stowarzyszenia  brali udział w rozbudowie Ośrodka dla osób nie pełnosprawnych w Tbilisi. Ośrodek prowadzą Polacy, ojcowie Kamilianie Paweł Dyl i Zygmunt Niedźwiedź.
 • Zawody glazurników w Harcie

  W dniu 13.08.2017 w miejscowości Harta przy bardzo dużej pomocy i zaangażowaniu naszego kolegi Jacka Stochmal zostały zorganizowane Ogólnopolskie Zawody Glazurnicze o puchar Starosty Powiatu Rzeszowskiego.  W zawodach udział wzięło 12 zawodników, co było bardzo miłym zaskoczeniem dla nas organizatorów.

 • Pokazy wykonawców Złoty Stok

  To był najbardziej zapracowany długi weekend. Członkowie SSRW Region Wielkopolski zaprezentowali się tym razem w pięknie położonym u podnóża gór miasteczku Złoty Stok. Jak to się stało że mogliśmy promować nasze stowarzyszenie właśnie tu, w otoczonym kopalniami złota i arsenu miasteczku?

 • Gaj 2016

  W ostatni weekend sierpnia 2016 roku jak już corocznie od kilku lat, zjechali się do Gaju na Pojezierzu Brodnickim członkowie SSRW wraz ze swoimi rodzinami. Zaciszny Ośrodek Hufca Harcerskiego w Gaju, przyciąga co roku coraz to więcej ludzi. Jak zawsze, można było tu liczyć na pełne zorganizowanie, chwile relaksu i dobrej zabawy

 • Ptak

  W dniach od 21 do 23 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO odbyły się Centralne Targi Budowlane „BUILDING SOLUTIONS 2017”. Nasze stowarzyszenie zajmowało powierzchnie 200 m2 wraz z Rigips, Adiam, Weber, Tubądzin, Sigma oraz innymi partnerami

 • Szamocin

  21 maja 2016 r. na Stadionie Miejskim, podczas Dni Miasta Szamocin, po raz kolejny swoje umiejętności mogli zaprezentować Członkowie Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych z Regionu Wielkopolskiego przy wsparciu firm Adiam, Ultrament, Rigips, Ceresit, Mapei

 • podkarpacki turniej glazurników szkół budowlanych

  W związku z zaproszeniem ze strony Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie objęcia patronatem III Podkarpackiego Turnieju Glazurników szkół budowlanych wraz z firmą Greinplast członkowie Stowarzyszenia wzięli na barki ciężar uczestnictwa w tych zawodach

 • pgn tool show

  My to znaczy członkowie SSRW regionu północno- wschodniego reprezentowaliśmy nasze Stowarzyszenie na pierwszej edycji PGN Tool Show Ostróda 2015. Jest to pokłosie organizowanych przez Północną Grupę Narzędziową od kilku lat „Dni Otwartych”, które z czasem przekształciły się w „Wiosenne Targi Narzędziowe”

 • Pomoc dla Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  Fachowcy ze Stowarzyszenia SGSRW wyremontowali dwie sale w szpitalu dziecięcym Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Z taką właśnie prośbą zwróciła się do nas kierownik Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej pani Anna Piaseczna Piotrowska

loading...

Partnerzy

loading...

Festiwal Wykończenia Wnętrz - Sochaczew Mazowieckie Targi RodzinnePierwsza edycja Mazowieckich Targów Rodzinnych to już historia, więc i Festiwal Wykończenia Wnętrz też musiał się zakończyć. Należy się kilka słów podsumowania.


Dzięki hojności sponsorów: Selena, PSG, Adiam, Ultrament, mogliśmy zaprezentować licznie zgromadzonej publiczności szereg technik oraz umiejętności potrzebnych podczas wykonywania prac wykończeniowych.
Na oczach widowni zmontowana została ścianka z płyt G-K, która była bazą do kolejnych pokazów, tj. hydroizolacji podpłytkowej przy użyciu Płynnej Folii oraz pokaz dekoracji ściennych. Na oddzielnym stanowisku trwały prace nad postaciami z bajek, które zostały wycięte z płytek. Wykonane zostało również logo Targów, które wraz z postaciami z kreskówek, przekazaliśmy organizatorom na licytację z której dochód przekazany zostanie na szczytny cel.

 

 • DSC01698
 • DSC01701
 • DSC01706
 • DSC01707
 • DSC01711
 • DSC01716
 • DSC01723
 • DSC01724
 • DSC01725
 • DSC01727
 • DSC01728
 • DSC01730
 • DSC01731
 • DSC01734
 • DSC01735
 • DSC01736
 • DSC01738
 • DSC01739
 • DSC01747
 • DSC01756
 • DSC01762
 • DSC01763

comments
Komentarze  
# Tanja 2015-09-26 12:14
Pisać więcej, bo dobrze się czyta i konkretnie
napisane, a to najważniejsze, bo kto lubi masło maślane..chyba nikt.

Pozdrawiam

Nie masz uprawnień do komentowania.

Polecani wykonawcy

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE "GZPOL'
(Wykonawcy / łódzkie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE "GZPOL'

Astmedia usługi remontowe
(Wykonawcy / wielkopolskie)

Astmedia usługi remontowe

Usługi Remontowo Budowlane
(Wykonawcy / mazowieckie)

Usługi Remontowo Budowlane

kompleksowe remonty i wykończenia
(Wykonawcy / małopolskie)

kompleksowe remonty i wykończenia

Prace wykończeniowe ,remonty.
(Wykonawcy / mazowieckie)

noimage

od A do Z
(Wykonawcy / mazowieckie)

od A do Z