6Zgodnie z zapowiedziami w ostatnich dniach lutego odbyło się pierwsze, a zarazem pionierskie w Polsce szkolenie dotyczące pozyskania kandydatów na egzaminatorów w zakresie przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie z pośród osób czynnie pracujących w branży.

Oznacza to, że uczniowie szkół będą oceniani na egzaminach także przez egzaminatorów, którzy na co dzień wykonują dany zawód, co spowoduje podniesienie jakości i poziomu egzaminów. Tym bardziej jest miło o tym pisać, gdyż to członkowie naszego Stowarzyszenia są tymi "Pierwszymi". Cała inicjatywa zrodziła się ponad półtora roku temu za sprawą porozumienia naszego Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych i Polskiego Stowarzyszenia Gipsu.

 

 

  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

comments
Komentarze  
# marek_surmacz 2016-03-05 18:44
dzieki za to poswiecenie wazne ze doszlo do skutku tak 3mac
# Adam Wiśniewski 2016-03-06 20:08
Byłem zobaczyłem i się nauczyłem , dzięki za takom możliwość.
# Tom67 2016-03-07 09:20
Tak trzymać panowie.Nasz zawód wymaga najwyzszych kwalifikacji a niestety namnozyło sie tylu pseudo-fachowcó w ze trzeba coś z tym zrobić.Pozdrawi am

Nie masz uprawnień do komentowania.