sgsrw3Wkrótce ruszy pierwszy etap trzydniowego szkolenia, które odbędzie się w miejscowości Rochna w dniach 16-18 września tego roku. Tematem szkolenia będą wykłady mające na celu pozyskanie wiedzy o błędach popełnianych przez wykonawców, a tym samym spojrzenie na nie poprzez pryzmat pracy rzeczoznawcy. W tych dniach będziemy gościć wykładowców o potężnej wiedzy, którzy przybliżą nam zagadnienia z glazurnictwa, suchej zabudowy, norm, etyki i podobnych mających wpływ na ocenę wykonywanych usług wykończeniowych.

Zwieńczeniem pierwszego etapu będzie test sprawdzający dla osób, które ubiegać będą się o tytuł rzeczoznawcy SSRW. Uczestnicy dostaną materiały szkoleniowe na dwa tygodnie przed terminem spotkania.

Aby taki tytuł zdobyć kandydat musi spełnić poniższe kryteria:

  • posiadać minimum średnie wykształcenie
  • posiadać dyplom mistrza w jednym z zawodów B5, B6 lub B7
  • być członkiem naszego Stowarzyszenia (przystąpić można podczas szkolenia)

Osoby które chcą skorzystać ze szkolenia, a nie są członkami Stowarzyszenia mogą zapisywać się na szkolenie. W tym celu należy wysłać zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Poprawne zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko oraz aktualny numer telefonu komórkowego.

Zarząd Stowarzyszenia w trosce o frekwencje i brania sprawy na poważnie ustala kaucję zwrotną dla zapisujących się w wysokości 100 zł . Kaucja ta będzie zwrócona w dniu przybycia na szkolenie. Samo szkolenie jest bezpłatne. Jedyny koszt jaki ponosi uczestnik szkolenia to około:

  • koszt zakwaterowania, które wynosi 30 zł za 1 dzień noclegu
  • śniadania i kolacji 20 zł
  • oraz obiad 20 zł

comments

Nie masz uprawnień do komentowania.