001

W dniu 18.05.2018 w ZDZ Rzeszów odbyły się po raz szósty  zawody glazurnicze szkół budowlanych z województwa podkarpackiego. Co roku impreza cieszy się dużym zainteresowaniem. Tego roczne zawody były połączone z jubileuszem 50 lecia kształcenia w zawodach budowlanych.

DSC08754

W dniu 13.08.2017 w miejscowości Harta przy bardzo dużej pomocy i zaangażowaniu naszego kolegi Jacka Stochmal zostały zorganizowane Ogólnopolskie Zawody Glazurnicze o puchar Starosty Powiatu Rzeszowskiego.  W zawodach (po wielu namowach) udział wzięło 12 zawodników, co było bardzo miłym zaskoczeniem dla nas organizatorów.

9W związku z zaproszeniem ze strony Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie objęcia patronatem III Podkarpackiego Turnieju Glazurników szkół budowlanych wraz z firmą Greinplast członkowie Stowarzyszenia wzięli na barki ciężar uczestnictwa w tych zawodach (ciężkich bo to rośnie dla nas konkurencja). Region Podkarpacki uczestniczy w tych zawodach po raz trzeci.

III Mistrzostwa Glazurników Regionu Podkarpackiego Łańcut 2014Dnia 14 czerwca 2014 r. w Łańcucie odbyły się III Mistrzostwa Glazurników Regionu Podkarpackiego. Głównymi Sponsorami imprezy byli, Firma Selena, Tubądzin, Boxer i Rubi. Zawody towarzyszyły obchodom Dni Łańcuta.

68W dniu 21 czerwca 2014 roku w Węgrowie, podczas obchodów Urodzin Krainy Mistrza Twardowskiego odbyły się II Mistrzostwa Glazurników Regionu Mazowsze.
W zawodach wzięło udział 15 uczestników.

IMG 2079W sobotę 7 czerwca na Stadionie Miejskim w parku im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie miały miejsce kolejne II Mistrzostwa Glazurników Regionu Wielkopolskiego, organizowane przez Stowarzyszenie Glazurników i Specjalistów Robót Wykończeniowych. W tym miejscu należy wspomnieć, że z dużym wkładem do organizacji przyłączyły się firmy (kolejność alfabetyczna) Rubi, Selena, Tubądzin, Ultrament.

10302015 704907762902453 6800826330386040279 nNiedzielny poranek przywitał nas ciemnym niebem i deszczem. Osłabły moje nadzieje , że się uda, ale mimo wszystko twardo stawiłem się na lotnisku. Ku mojemu zaskoczeniu coś się tam zaczęło rozstawiać. No to raz dwa stanowiska na murawę i dalej w drogę po resztę rzeczy.

  • SAM_4493

Zawody wystartowały zgodnie z planem, czyli jak zapowiadano o godzinie 8.00. Po odczytaniu regulaminu oraz przepisów BHP zawodnicy zajęli stanowiska i rozpoczęli pracę.Zadanie konkursowe nie było proste (nie ma prostych prac!!!) mimo to zawodnicy poradzili sobie udowadniając swoją fachowość.

  • DSC00528

Dnia 31.08.2013r. na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej przy ul. Przemysłowej 48 w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się I Zawody Glazurnicze Stowarzyszenia SGSRW Regionu Łódzkiego. Zawody trwały podczas imprezy plenerowej organizowanej przez firmę PAIM.

 

  • IMG_2741

W niedzielę 18 sierpnia 2013 roku w Wejherowie podczas Pikniku Historycznego odbyły się III Glazurnicze Mistrzostwa Regionu Północno Wschodniego, zaliczane do Eliminacji Glazurniczych Mistrzostw Polski SGSRW.
 Od samego rana w Wejherowskim Amfiteatrze trwały przygotowania do imprezy. Rozstawianie namiotów, przygotowywanie stanowisk dla zawodników oraz sponsorów. Zawody zaplanowane na godzinę 10:00 wystartowały zgodnie z planem. Temat pracy dla zawodników przygotowany był przez plastyków z Wejherowskiego Centrum Kultury i przedstawiał żaglówkę na morzu.

  • 1

W niedzielę 28 lipca br. od 9.00 do 16.00 w Tarnowie, leżącym nad rzeką Białą i Dunajcem, mieście o wielowiekowej historii sięgającej początkami czasów piastowskich, odbyły się I Glazurnicze Mistrzostwa Regionu Południe, które zarazem były eliminacjami do Glazurniczych Mistrzostw Polski SGSRW.