20240114 095851

W styczniu bieżącego roku odbyło się pierwsze spotkanie dla osób chcących szkolić w Branżowych Centrach Umiejętności. Dyskusja skupiła się również na analizie umiejętności wystąpień publicznych wśród kadry menedżerskiej.
W trakcie spotkania podkreślono znaczenie posiadania konkretnych kwalifikacji przez trenerów w Branżowych Centrach Umiejętności.

kpo

IMG 20231117 123317969

Pod koniec zeszłego tygodnia, a dokładnie w piątek miało miejsce kolejne spotkanie w Zespole Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Radomiu. Na spotkaniu zostało podpisane porozumienie w sprawie objęcia wsparciem merytorycznym, kadrowym i organizacyjnym Branżowego Centrum Umiejętności dla branży budowlanej w dziedzinie prace wykończeniowe.

kpo

bcu1

Krajowy Plan Odbudowy to program wzmocnienia Polskiej gospodarki poprzez inwestycje i reformy. Jednym z projektów realizowanych przez fundusze pozyskane z KPO jest utworzenie Branżowych Centrów Umiejętności, które będą przygotowywały kadrę oraz dopasowywały umiejętności i kwalifikacje przyszłych pracowników do wymogów rynku w związku z zieloną i cyfrową transformacją oraz nowymi technologiami. 

kpo

1Jak co roku jesteśmy, jako SSRW na Centralnych Obchodach Dnia Budowlanych w Warszawie. I nic dziwnego, bo będąc członkami KBiN ( Konfederacji Budownictwa i Nieruchomości) jesteśmy współorganizatorami tych uroczystości. Obchody rozpoczęły się odśpiewaniem hymnu państwowego, przeczytane były listy od Prezydenta RP, Premiera, a także licznych adresów jednostek państwowych, organizacji, stowarzyszeń i związków zawodowych biorących udział w obchodach – ITB, PIIB, IPB, PIP czy Związku Zawodowego Budowlani, jako oficjalnych gospodarzy obchodów naszego święta w osobie Przewodniczącego Zbigniewa Janowskiego.

20190504 153633

W ramach współpracy z lokalną społecznością i władzami miasta w dniu 4 maja 2019 roku członkowie naszego Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych zaprezentowali swoje umiejętności podczas Dni Nasielska.


katstr

W interneci mozna trafić na informacje że powstanie nowy Spodek w Katowicach. Będzie to makieta wykonana z mozaiki przez Członków naszego Stowarzyszenia. Całość będzie można na żywo zobaczyć podczas kolejnej edycji targów budowlanych "Dom i Otoczenie" które odbędą się 7-8 kwietnia 2018 roku - zapraszamy.

Złoty Stok

To był najbardziej zapracowany długi weekend. Członkowie SSRW Region Wielkopolski zaprezentowali się tym razem w pięknie położonym u podnóża gór miasteczku Złoty Stok. Jak to się stało że mogliśmy promować nasze stowarzyszenie właśnie tu, w otoczonym kopalniami złota i arsenu miasteczku?

Targi Bulding Solutions 2017W dniach od 21 do 23 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO odbyły się Centralne Targi Budowlane „BUILDING SOLUTIONS 2017”. Nasze stowarzyszenie zajmowało powierzchnie 200 m2 wraz z Rigips, Adiam, Weber, Tubądzin, Sigma oraz innymi partnerami.

14572723 1214692728603624 210030231 oDnia 30 września 2016 roku w AIRPORT Hotel na Warszawskim Okęciu odbyły się Centralne Obchody "Dnia Budowlańca". W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele najwyższych władz państwowych, samorządów, instytucji naukowych, stowarzyszeń branżowych oraz związkowcy.

IMG 4827

21 maja 2016 r. na Stadionie Miejskim, podczas Dni Miasta Szamocin, po raz kolejny swoje umiejętności mogli zaprezentować Członkowie Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych z Regionu Wielkopolskiego przy wsparciu firm Adiam, Ultrament, Rigips, Ceresit, Mapei.

Zalozyciele2Stowarzyszenie zmieniło adres siedziby. Deklaracje oraz inne dokumenty proszę przesyłać na nowy adres:

SSRW
Prosta 11
96-500 Sochaczew

Podkategorie