1Jak co roku jesteśmy, jako SSRW na Centralnych Obchodach Dnia Budowlanych w Warszawie. I nic dziwnego, bo będąc członkami KBiN ( Konfederacji Budownictwa i Nieruchomości) jesteśmy współorganizatorami tych uroczystości. Obchody rozpoczęły się odśpiewaniem hymnu państwowego, przeczytane były listy od Prezydenta RP, Premiera, a także licznych adresów jednostek państwowych, organizacji, stowarzyszeń i związków zawodowych biorących udział w obchodach – ITB, PIIB, IPB, PIP czy Związku Zawodowego Budowlani, jako oficjalnych gospodarzy obchodów naszego święta w osobie Przewodniczącego Zbigniewa Janowskiego.

20190504 153633

W ramach współpracy z lokalną społecznością i władzami miasta w dniu 4 maja 2019 roku członkowie naszego Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych zaprezentowali swoje umiejętności podczas Dni Nasielska.


katstr

W interneci mozna trafić na informacje że powstanie nowy Spodek w Katowicach. Będzie to makieta wykonana z mozaiki przez Członków naszego Stowarzyszenia. Całość będzie można na żywo zobaczyć podczas kolejnej edycji targów budowlanych "Dom i Otoczenie" które odbędą się 7-8 kwietnia 2018 roku - zapraszamy.

Złoty Stok

To był najbardziej zapracowany długi weekend. Członkowie SSRW Region Wielkopolski zaprezentowali się tym razem w pięknie położonym u podnóża gór miasteczku Złoty Stok. Jak to się stało że mogliśmy promować nasze stowarzyszenie właśnie tu, w otoczonym kopalniami złota i arsenu miasteczku?

Targi Bulding Solutions 2017W dniach od 21 do 23 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO odbyły się Centralne Targi Budowlane „BUILDING SOLUTIONS 2017”. Nasze stowarzyszenie zajmowało powierzchnie 200 m2 wraz z Rigips, Adiam, Weber, Tubądzin, Sigma oraz innymi partnerami.

14572723 1214692728603624 210030231 oDnia 30 września 2016 roku w AIRPORT Hotel na Warszawskim Okęciu odbyły się Centralne Obchody "Dnia Budowlańca". W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele najwyższych władz państwowych, samorządów, instytucji naukowych, stowarzyszeń branżowych oraz związkowcy.

IMG 4827

21 maja 2016 r. na Stadionie Miejskim, podczas Dni Miasta Szamocin, po raz kolejny swoje umiejętności mogli zaprezentować Członkowie Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych z Regionu Wielkopolskiego przy wsparciu firm Adiam, Ultrament, Rigips, Ceresit, Mapei.

Zalozyciele2Stowarzyszenie zmieniło adres siedziby. Deklaracje oraz inne dokumenty proszę przesyłać na nowy adres:

SSRW
Prosta 11
96-500 Sochaczew

1Tegoroczne Zebranie Delegatów odbyło się 3 kwietnia 2016 roku. W pierwszej kolejności chcieliśmy się pochwalić nowym projektem. Na wniosek jednego z Delegatów Jacka Blachowskiego podjęto uchwałę o powołaniu rzeczoznawców SSRW.

DSC02848

W dniu 26 września w Łańcucie odbyły się obchody Święta Patrona Miasta i Powiatu w którym Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych Region Podkarpacie czynnie wzięło udział. Na obchody zostaliśmy zaproszeni przez organizatorów imprezy z racji tego że w ubiegłym roku zorganizowaliśmy tam III Mistrzostwa Glazurnicze Regionu Podkarpackiego.

360W dniu 28.VI w Harcie odbywała się akcja zbiórki krwi. Głównym organizatorem akcji jest nasz kolega ze stowarzyszenia Jacek Stochmal.

Podkategorie