Temat Potrzebny KNR z montażu deski trójwarstwowej na klej

Więcej
2024/02/21 20:53 - 2024/02/21 20:59 #1 przez
Hej, czy macie może KNR z montażu deski trójwarstwowej? Muszę wycenić prace  i chcę to zrobić profesjonalnie. Roboty jest sporo więc nie chcę popełnić też błędu. Liczyłem około 60zł robocizna bez materiału  za okrętowy i 70zł m2 za "jodełkę" ale nie jestem pewny czy przypuszczam odpowiednią cenę.

Znałazłem coś takiego w internecie KSNR 2u1 W1101/01 ale nie wiem co zawarte jest w tej tabeli.
 
Ostatnia2024/02/21 20:59 edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2024/02/23 10:43 #2 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Potrzebny KNR z montażu deski trójwarstwowej na klej
Poczekaj chwilę popytałem BIK

BIK

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2024/02/26 13:35 #3 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Potrzebny KNR z montażu deski trójwarstwowej na klej
na podstawie doświadczonych parkieciarzy sam stworzyłem swój własny KNR. Obejmuje on tylko klejenie z odpowiednim materiałem. Przygotowanie czyli gruntowanie iewentualne" podlewanie" liczone jest jako osobna robota.
   
 
Załączniki:
    Za tę wiadomość podziękował(a):

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2024/02/29 21:18 #4 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Potrzebny KNR z montażu deski trójwarstwowej na klej

    Zygur post=69365 napisał: na podstawie doświadczonych parkieciarzy sam stworzyłem swój własny KNR. Obejmuje on tylko klejenie z odpowiednim materiałem. Przygotowanie czyli gruntowanie iewentualne" podlewanie" liczone jest jako osobna robota.
     

     
     
    Na prywatnej inwestycji możesz sobie stosować wyliczenia jakie sobie chcesz, natomiast wykonanie kalkulacji dla podmiotów użyteczności publicznej muszą być oparte na KNR lub KSNR lub Branżowym, ceny materiałów na podstawie Sekocenbudu. Mało tego czy to jest usługa inwestycyjna czy remontowa. Pozdrawiam
     

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2024/03/04 14:57 - 2024/03/04 19:46 #5 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Potrzebny KNR z montażu deski trójwarstwowej na klej
    Wiadomo, że na prywatnej chociaż w większości w pracach glazurniczych opieram się na KNR Mapei lub Atlasa. Sekocenbud nie ma tych desek jakie przewidział inwestor. To jest usługa dla prywatnego inwestora. Kupił chatę, wywala wszystko i robi pod siebie. A Ty miałbyś może KSNR 2u1 W1101/01???
    Załączniki:
      Ostatnia2024/03/04 19:46 edycja: od.

      Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

      Moderatorzy:

      Poczta PW

      Nie jesteś zalogowany.

      Nowe posty

      • Brak postów do publikacji.
      Czas generowania strony: 0.505 s.