Temat Osad z kamienia, pytanie pilne proszę o pomoc

Więcej
2021/08/19 08:35 #1 przez
Witam serdecznie mam pytanie od pewnego czasu obserwuje w kilku miejscach kamień/klej spod płytek? woda z tych miejsc nie cieknie jak odkręcam prysznic też nie obserwuje wycieku.. ktoś ma jakiś pomysł w tych miejscach fuga jakby była zerodowana, załączniki dołączyłem
Załączniki:

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    • Wylogowany
    • Elite Member
    • Elite Member
    • Mistrz glazurnik, Toruń 608 386 506
    Więcej
    2021/08/19 09:33 - 2021/08/19 09:34 #2 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Osad z kamienia, pytanie pilne proszę o pomoc
    Pytanie czy rurki zasilające mieszacz są ocieplone. Jeśli nie ma przecieku jak twierdzisz, to brak ocieplenia powoduje efekt pocenia rurki z zimną wodą. Skoro instalacja jest zgodna ze sztuką hydrauliczną to właśnie pasuje, rurka zimna po prawej stronie.

    Zwykły użytkownik
    Ostatnia2021/08/19 09:34 edycja: od.

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2021/08/19 09:46 - 2021/08/19 09:47 #3 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Osad z kamienia, pytanie pilne proszę o pomoc
    Odkręciłem prysznic na kilka minut omijajav to miejsce , nie widać żeby coś wyciekało natomiast faktycznie jakby to miejsce bylo troche wilgotne, sprawdze jeszcze z zimną wodą czy jest tak samo napisałem do majatra ktory to robił:) dziekuje bardzo za odpowiedz.  Dodam jeszcze że taki biały nalot jest w kilku miejscach z dala od mieszadła no na bocznej ścianie ale ewidentnie w miejwcach gdzie ta fuga byla niedokładnie polozona
    Ostatnia2021/08/19 09:47 edycja: od.

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2021/08/19 20:39 #4 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Osad z kamienia, pytanie pilne proszę o pomoc
    WITAM Może być też brak manszety uszczelniającej mieszacz lub też co gorsza brak hydra pod kamieniem  - prawdopodobnie brak manszety , bo wykwity są poniżej , a nie po całości BIK

    BIK

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2021/08/24 20:57 #5 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Osad z kamienia, pytanie pilne proszę o pomoc
    Również może być nie zaprasowana złączka, złączka gz słabo nawinięte pakuły lub sznurek. Na pewno pocenie rur nie da takiego efektu.
    Za tę wiadomość podziękował(a):

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2021/08/24 22:22 #6 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Osad z kamienia, pytanie pilne proszę o pomoc
    WITAM Za duże zawilgocenie , musi być nieszczelność , jest to w linii baterii , tak czy inaczej zdjęcie kafla ,lub jeśli jest możliwość obserwacji ściany po drugiej stronie BIK

    BIK

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy:

    Poczta PW

    Nie jesteś zalogowany.

    Nowe posty

    • Brak postów do publikacji.
    Czas generowania strony: 0.275 s.