× Ważne - Przeczytaj !
Zapraszamy wszystkich do korzystania ze szkoleń organizowanych przez nasze Stowarzyszenie, naszych partnerów oraz innych firm i organizacji. Kategoria Szkolenia jest dostępna dla wszystkich, także gości z zewnątrz nie będącymi członkami Stowarzyszenia. Goście mogą również zamieszczać informacje o szkoleniach, którymi chcą podzielić się z naszymi członkami.
UWAGA - pierwszeństwo do udziału w szkoleniu publikowanym przez Stowarzyszenie mają jego członkowie opłacający składkę.
UWAGA - w poście nie tworzymy listy z zapisami. Zapisy są możliwe tylko w kalendarzu wydarzeń. Jeżeli autor postu ze szkoleniem nie utworzył wydarzenia w kalendarzu należy poczekać aż administracja je utworzy.

Temat Szkolenie dotyczące efektywnego rozliczania się z klientem - Propozycja współpra

Więcej
2024/01/11 12:55 - 2024/01/11 12:57 #1 przez
Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością chciałbym zaproponować możliwość przeprowadzenia szkolenia związanego z istotnym aspektem pracy, jakim jest skuteczne rozliczanie się z klientem. Ten temat stanowi kluczowy element w relacjach biznesowych, a poprawna wycena prac może znacząco wpłynąć na efektywność i zadowolenie zarówno klienta, jak i wykonawcy.

 Temat szkolenia: "Szybkie i bezstresowe sporządzanie wyceny prac oraz korzystanie z narzędzi online"

W trakcie tego 45-minutowego szkolenia, uczestnicy dowiedzą się:

1. Podstawy rozliczenia: Zrozumienie roli oferty, kosztorysu i umowy w procesie rozliczeń z klientem.
  
2. Sposoby sporządzania wyceny prac: Praktyczne wskazówki dotyczące szybkiego i efektywnego sporządzania wyceny, nawet będąc u klienta.

3. Narzędzia online: Przegląd skutecznych narzędzi, które ułatwiają proces wyceniania prac. Omówienie ich funkcji i praktyczne wskazówki dotyczące ich użytkowania.

4. Korzyści wynikające z używania narzędzi: Wyjaśnienie, jak korzystanie z odpowiednich narzędzi może przyspieszyć proces wyceniania, zminimalizować błędy oraz zwiększyć profesjonalizm w relacjach z klientem.

 Forma szkolenia: Online lub spotkanie

Szkolenie może być przeprowadzone online, co pozwoli uczestnikom na łatwy dostęp i uczestnictwo z dowolnego miejsca. Alternatywnie, jestem otwarty na propozycje dotyczące spotkania w dogodnym dla wszystkich miejscu.

 Propozycja współpracy z Samorządem

Wierzę, że to szkolenie przyniesie realne korzyści dla osób pracujących w różnych branżach. Dlatego zwracam się z prośbą o rozważenie możliwości współpracy i zorganizowania tego szkolenia dla członków SSRW. Termin oraz formę można dostosować do potrzeb i preferencji uczestników.

Serdecznie zachęcam do skorzystania z tej propozycji, która ma na celu podniesienie kompetencji zawodowych oraz efektywności w obszarze rozliczeń z klientem.
 
Załączniki:
  Ostatnia2024/01/11 12:57 edycja: od.
  Za tę wiadomość podziękował(a): , ,

  Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  Moderatorzy:

  Poczta PW

  Nie jesteś zalogowany.

  Nowe posty

  • Brak postów do publikacji.
  Czas generowania strony: 0.120 s.